HAKKINDA

G|H Studio, 2000 yılında New York'ta faaliyet göstermeye başladı. Yüzlerce aktör/aktrist, model, çocuk/bebek, gelin/damat, şirket profesyoneli ve anne ile çalıştı.

 

Gülçin Hatıhan'ın gerek fotoğrafta, gerek video çalışmalarında ilk hedefi her zaman kişinin en samimi ve estetik halini ön plana çıkartmak oldu. Kamera önü ve yönetmenlik tecrübelerinden ötürü modellerinden "en iyisini" çıkartmak konusunda şaşmaz becerisi, onu tercih edilir bir sanatçı haline getirdi.

 

Bugüne dek çektiği fotoğrafların bir çoğu ulusal medya birimlerinde kullanıldı.

 

Celebrity, semi-celebrity, aspiring oyuncularla, proje bazında  hem Türkiye'de hem de USA'de çalışmalarına devam etmekte.

 

 

 

OYUNCUYA NOTLAR

 

"Bir oyuncu için fotoğraf aslında her şeyin başladığı nokta. Eğer sizi doğru temsil eden, profesyonel bir set fotoğrafınız yoksa, maalesef sektör şartları altında fark edilmeniz imkansız. Eğer fotoğraflarınızı tüm yeteneklerinizi sergileyebildiğiniz bir kaç monologla da destekleyebilirseniz, en azından size bir rol önermeyi düşünen cast direktörü veya yapımcı için muhakkak diğer adayların birkaç adım önüne geçmeyi başarabilirsiniz. Böylesi güzel ve doğru bir çalışma, sizi sunan kişilere de büyük kolaylık sağlayacaktır. Kendinizi daha iyi ifade edebilmek ve bu çılgın yarışta avantaj sağlamak; hele de günümüz teknolojisi düşünülürse, kesinlikle iyi sunumlarla mümkündür. Bir profesyonelle bu çalışmayı yapamayacak durumdaysanız bile lütfen ajansınıza menajerinize buzdolabı önünde arkadaşınızın çektiği fotoğrafları yollamayın. :) "

 

 

AJANS SAHİBİ - MENAJERE NOTLAR

 

"Asal görevlerinizden biri de; oyuncunuzdaki full potansiyeli ortaya çıkartmak. Web sitenizde, yapımcıya-cast direktörüne gönderdiğiniz ppt sunumlarda elbette ki onların en iyi, en gerçek ve en duygu çeşidi bol fotoğraflarını kullanmak istersiniz. İster yeni kurulmuş bir ajans olun, ister piyasanın temel direği; ışığın, fotoğrafın ve videonun, oyuncunuza iş bulmak konusunda nasıl önemli unsurlar olduğunu bilirsiniz. Audition çekimlerinde olsun, fotoğraflarda olsun, istediğiniz özeni gösteremediğinizi düşünüyorsanız bize ulaşın. "

Copyright © Gülçin Hatıhan 2014 - Tüm hakları saklıdır                gulcin@gulcin.info