HİZMETLERİMİZ

Bilgi almak istediğiniz hizmet için lütfen tıklayınız:

 • Demoreel

   

   • Eğitimizini aldınız. Artık kendinizi yarışa hazır hissediyorsunuz. Ancak henüz kamera önü tecrübeniz yok, ya da var olan çalışmalarınızın sizi yeterince iyi yansıtmadığını, yeteneklerinizi tam manasıyla sergileyemediğini düşünüyorsunuz. O zaman sizin seçip ezberleyeceğiniz parça veya parçaları, sizin fiziksel özelliklerinizi en iyi şekilde yansıtacak bir stüdyo ortamında, piyasa gerekliliklerini de iyi bilen bir uzman tarafından kameraya çekilmesi ve bir video production oluşturmak gerekir. Bu çalışacağınız parça 2 dakikayı geçmemeli ve dilinin teatralden ziyade günlük konuşmaya yakın olması tercih sebebi olmalıdır. Kamera önü hedefimizi gerçekleştirmek için ona uygun parçalar bulmalı/hazırlamalıyız. Bu seçtiğiniz parçaya göre en uygun ışık ve sizin fiziksel özelliklerinize göre duyguyu en doğru yansıtacak açılar belirlendikten sonra çekeceğimiz videoyu, başına ve sonuna isminizi/parça ismini yazarak, hem dilediğiniz kişilere email ile gönderebileceğiniz hem de HD çözünürlüklü son hali size teslim edilecektir. Dilerseniz Youtube'a da yükleme yapabilir, isminizle arayanların size ulaşmasını sağlayabiliriz. Bu video çekimi artık fotoğraftan daha etkili bir iletişim aracı ve tercih edilme sebebi olarak baş gösteriyor. Çünkü video, oyunculuğunuzu iki boyutlu bir fotoğraftan çok daha etkin bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Hele de iyi çekilmiş farklı iki ya da üç  ayrı karakter canlandırılırsa, muhakkak ki size bakan cast directörü ve ya yapımcının algısı olumlu yönde etkilenir. Ne kadar ışığı güzel, ne kadar kalitesi yüksek bir video olursa, seyredilme oranı o derecede yükselir. Yani, şansınızı arttırırsınız.

   

 • Headshot

   

   • Fotoğraf aslında herşeyin başladığı yer. Ne kadar güzel ve ya yakışıklı olduğunuzun yanı sıra, ruhunuzu kişiliğinizi yansıtan, gözünüzdeki ışıltıyı bakanın da görmesine olanak sunan, sizi ama tam da sizi anlatan bir seri profesyonel fotoğrafınız olmazsa OLMAZ. Oyuncu fotoğrafı, normal sosyal hayatta çekilen fotoğraflardan farklı olmalıdır. Onun altın kuralları vardır. Çalışmamızın sonunda 17 yıllık tecrübemizle herhangi bir fotoğraf stüdyosunda çektirebileceklerinizden kesinlikle çok daha sizi anlatan 10 kare fotoğraf teslim ediyoruz. Bu fotoğrafların uygun bir şekilde photoshop işlemleri de yapılacak ve gene hem internet üzerinden kullanabileceğiniz hem de dilerseniz baskısını yaptırıp büyük boy kullanabileceğiniz ikişer versiyona sahip olacaksınız. Her oyuncunun altı ayda bir headshotlarını yenilemesi tavsiye edilir. Başarıya giden yolda fotoğraf anahtardır desek yeridir.
 • Tanıtım videosu

   

   • Yaşınızı, fiziksel özelliklerinizi, eğitiminizi ve daha önceki çalışmalarınızı içeren kısa bir tanıtım videosudur.
 • Videoportrait

   

   • 60 saniyelik hareketli fotoğraf diye tanımlayabiliriz. Video linkimizde örneklerini görebilirsiniz. Yurt dışında kısa süre önce başlayan bu akım, güzel mekanlarda güzel ışıklarla oyuncunun hareket halinde ve kamera önünde nasıl göründüğünü tarif etmesi açısından oldukça etkili bir silahtır.


 • Web sitesi

   

   • Fotoğraflarınız, videolarınız ve eğitim/özgeçmiş durumunuzu size özel tasarımlarla sunan adınıza özel bir web sitesi her zaman kulağa çok profesyonelce geliyor. Gene bizce her oyuncunun ihtiyaç duyacağı bir sunum şekli.
 • Bir aylık hazırlık kampı

   

   • Haftada 4 saat (2 gün, 2şer saat) 4 hafta toplam 16 saat seçeceğimiz parçalara özel kamera önü oyunculuk ve auditon adabı çalışması
   • 10 adet profesyonel headshot
   • 3 adet video (1 monolog, 1 audition, 1 tanıtım)
   • Türkiye'deki tüm cast direktörleri ve ajans/menajerlerin iletişim bilgileri
 • Audition hazırlık ve videosu

   

   • Bir ajansa kayıtlısınız ya da başka bir vesile ile bir audition çektirmeniz gerekiyor. Maalesef zamansızlık ve teknik imkansızlıktan ötürü ajanslarda istenilen kalitede auditionlar çıkamıyor. Biz; size yollanan parçayı sizinle beraber çalışmayı ve doğru ışık/doğru açı garantisi ile çekmeyi teklif ediyoruz. Gene aynı videonun hem email hem HD boyutları size teslim edilecektir.

Tüm hizmetlerimiz ve kayıt için lütfen ... numarasından bize ulaşın.

 

Copyright © Gülçin Hatıhan 2014 - Tüm hakları saklıdır                gulcin@gulcin.info